Jeśli jeszcze nie wybrałeś roweru na ten sezon, mamy dla ciebie ciekawą propozycję.
14.09.2015
Marka GT przedstawiła 25 już ewolucję kultowego modelu Zaskar.
Rachel Atherton wygrywa Puchar Świata DH 2015
02.09.2015
Rachel Atherton (GT Factory Racing) w tym sezonie nie dała najmniejszych szans rywalkom. Wygrała 6 z 7 rund i zakończyła sezon z dorobkiem 1660 pkt. To, że Brytyjka zwycięży w klasyfikacji generalnej było jasne już podczas szóstej rundy, która odbyła się w Windham. Rachel zakończyła wyścig z przewagą wynoszącą ponad dziewięć sekund.
Rowery GT z dożywotnią gwarancją
14.05.2015
GT z dożywotnią gwarancją
GT Bicycles Polska na Joy Ride BIKE Festival w Kluszkowcach.
13.05.2015
W dniach 15 - 17 maja 2015 zapraszamy na Joy Ride BIKE Festival w Kluszkowcach. Do testów przygotowaliśmy rowery: sensor carbon expert, force carbon expert, helion carbon expert. Zapraszamy.
GT Grade - najlepszy debiut roku 2015!
30.04.2015
Prestiżowy brytyjski magazyn Cycling Plus w corocznym konkursie wybrał GT Grade Carbon najlepszym debiutem obecnego sezonu i zwycięzcą w kategorii EnduRoad.
Gee Atherton Mistrzem Świata, Rachel Atherton druga na podium.
08.09.2014
Gee Atherton najlepszy, Rachel Atherton druga na podium na Mistrzostwach Świata DH w norweskim Hafjell.
Nowy GT Helion
14.08.2014
Renesans XC. Przedstawiamy nowego fulla na zawieszeniu AOS.
Rachel Atherton w najlepszej formie na mistrzostwach w Innerleithen w Szkocji.
22.07.2014
Rachel Atheron po raz trzeci z rzędu była najlepsza na mistrzostwach w Innerleithen w Szkocji. Gee Atherton i Taylor Vernon zdobyli drugie miejsca w swoich kategoriach.