Facebook Twitter YouTube

XC SPORT

Podobnie jak ich amortyzowani bracia, nasze hardtaile zostały stworzone do przemierzania ścieżek. Żwawe i niezniszczalne, pozwolągładko przemieszczaćsięw terenie. Zarażaj innych frajdąz jazdy!

XC SPORT -
 • HYDROFORMING

  Dzięki temu zabiegowi produkcyjnemu uzyskujemy taki kształt rur, który w najlepszy możliwy sposób przenosi obciążenia, przy wykorzystaniu minimalnej ilości materiału. Efekt uboczny – świetny wygląd.
  HYDROFORMING
 • 27.5" / 650B

  IDEALNA WIELKOŚĆ KÓŁ

  Koła w rozmiarze 29” były dużą rewolucją w branży rowerowej. Lepiej niż 26” przetaczają się po nierównościach, ale niestety upośledzają w pewnym stopniu zwinność roweru. Przy projektowaniu rowerów opartych o nowy rozmiar kół 27.5” postanowiliśmy wykorzystać najlepsze cechy obu wcześniej dostępnych rozmiarów, czyli łatwiejsze pokonywanie nierówności i lepszą trakcję z żywiołową geometrią i zwinnym prowadzeniem.
  27.5

Modele

Karakoram 29
XC SPORT -
Karakoram to rower dla tych, których od zawsze przyciągały cechy charakterystyczne GT – niezawodność, zwinność i frajda z jazdy.
Więcej    >>
Timberline
XC SPORT -
Połączenie lekkiej duralowej ramy i dużych kół (29“) bez problemu sobie poradzi z pułapkami miasta i terenu. Jeżeli swoją poranną jazdę do pracy na rowerze górskich traktujesz przede wszystkim jako codzienny trening, żeby w weekend...
Więcej    >>
Avalanche 27,5
XC SPORT -
Nowy GT Avalanche na kołach 27,5”z amortyzatorem o skoku 100mm zostałzaprojektowany tak, aby pokonaćwszystko, co znajdzie sięna Twojej drodze.
Więcej    >>
Aggressor 27,5
XC SPORT -
GT Aggressor to zwierz ścieżkowy czystej krwi wyposażony w koła 27.5", lekkąaluminiowąramęi hamulce tarczowe. Spokojnie, do twojego portfela sięnie dobierze.
Więcej    >>
GT Bicycles - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów GT.