Facebook Twitter YouTube

Amortyzowane górskie

Nic nie może się równać z poczuciem kontaktu z naturą, podkręcanego zapachem drzew i dźwiękiem opon zagłębiających się w miękkiej ściółce. Andrenalina wywołuje gęsią skórkę, a prędkość wyciska łzy z oczu. Odkryj te chwile i więcej na rowerach GT z pełnym zawieszeniem.

Amortyzowane górskie -
 • LTS - Linkage Tuned Suspension

  Połyka szlak, wypluwa kamienie

  Wybudziliśmy legendę i uzupełniliśmy ją o wszystkie najnowsze rozwiązania. LTS jest niezwykle wszechstronną platformą - w każdej kategorii i dla każdego skoku zawieszenia, zapewnia riderowi lepszą trakcję, skuteczniejsze pochłanianie nierówności i aktywność przy hamowaniu. Progresywna charakterystyka została zaprojektowana dla płynnego, kontrolowanego i przewidywalnego zachowania na najtrudniejszych szlakach.

  Więcej informacji    >>
  LTS - Linkage Tuned Suspension
 • Groove Tube

  Serwis bez przeklinania

  Rozwiązanie Groove Tube prowadzi kable na zewnątrz ramy, ułatwiając serwisowanie, jednocześnie chroniąc je przed uszkodzeniem i zachowując smukły profil roweru.

  Groove Tube
 • Flip Chip

  Zmień nastawienie o 180 stopni

  Hi = Nisko i Szybko, Lo = Niżej i Szybciej. W jakim dziś jesteś nastroju? Gdzie będziesz jeździć? Dostosuj konfigurację roweru do własnego stylu i terenu. Masz do dyspozycji regulację kąta główki ramy o +/- 0,75 stopnia i wysokości suportu o +/- 6 mm. Wybrane ustawienie nie wpływa na charakterystykę pracy zawieszenia.

  Flip Chip

Kategoria

Downhill
Amortyzowane górskie -
Niektórzy nazywają grawitację przyjacielem, niektórzy wrogiem, my po prostu nazywamy ją naszym poligonem. Współpracujemy z najlepszymi miejscówkami i festiwalami rowerowymi, aby rozwijać nasze rowery w najbardziej wymagających warunkach, pod najlepszymi...
Więcej    >>
Enduro
Amortyzowane górskie -
Odpoczywaj na dojazdówkach i dokręcaj na odcinkach specjalnych. Nasze rowery enduro to specjalistyczne maszyny do umieszczania banana na twarzy. Okrzyki radości i muchy na zębach gwarantowane. Gotowe na każdy odcinek, niezależnie od tego, co cię na...
Więcej    >>
All Mountain
Amortyzowane górskie -
Idź na całość, a będziesz zaskoczony możliwościami tych zabawowych rowerów. Zakodowane w ich genach zwinność i efektywność zabiorą cię z objeżdżonych do znudzenia ścieżek, wprost na wyprawę poszukiwawczą najlepszych górskich linii.
Więcej    >>
Trail
Amortyzowane górskie -
Szybki, zakręcony singletrack szepcze twoje imię... a może to tylko echo twojego śmiechu wędrujące po nieskończonej krainie flow? Tak czy siak, sprawdź to na naszych zabawowych, wydajnych i zwinnych rowerach z kategorii Trail.
Więcej    >>
GT Bicycles - Logo
[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów GT.