Chris Akrigg dołącza do rodziny GT Bicycles

Legenda MTB Chris Akrigg dołącza do rodziny GT Bicycles

Wilton, Conn. – 3 lutego 2020 – GT Bicycles w sezonie 2020 z dumą wita w rodzinie Chrisa Akrigga, legendę kolarstwa górskiego (i kolarstwa w ogóle!).

Chris Akrigg wyróżnia się niesamowitym talentem od debiutu w światku MTB wiele lat temu. Pochodzący z Yorkshire w Anglii Chris rozpoczął swoją karierę jako zawodnik trialowy, sześciokrotnie zdobywając tytuł mistrza Wielkiej Brytanii i wygrywając szereg zawodów Red Bulla, w tym Red Bull Bike Battle, Red Bull Cobble Wobble i Red Bull Mini Drome w Londynie. 

Jednak Chris jest prawdopodobnie najlepiej znany z dzielenia się swoimi umiejętnościami w szalonych, samodzielnie tworzonych filmach, takich jak "A Hill in Spain" czy "As It Lies". Jego unikalny styl i zdolność do jazdy w każdym terenie i na każdym rowerze zapewniły mu uznanie ogromnej liczby fanów na całym świecie.

DATA | //clanky/2020a/chris_akrigg | Akrigg_hlavni_1200.jpg

Wybierając rower do pokonania właśnie przygotowanej sekcji, Chris mówi, że uwielbia łączyć style i stawiać sobie wyzwania. "Inspiracją do wyboru roweru zazwyczaj jest odkrycie ciekawego miejsca. To moja ulubiona część jazdy - rozpracowywanie nowej miejscówki i szukanie linii tam, gdzie tak naprawdę ich nie ma... Jeśli chodzi o wybór roweru, to staram się nie stać w miejscu i nie jeździć zbyt dużo na jednym rowerze, ale najchętniej sięgam po trial i enduro".

Zapytany o plany na rok 2020, Chris wspomina, że ma kilka pomysłów, "ale będziemy musieli chwilę poczekać zanim je zobaczymy! Mam nową flotę rowerów, moja motywacja jest wysoka i nie brakuje mi inspiracji. Nie mogę się doczekać realizacji pierwszego projektu pod flagą GT"

Ekipa GT również nie może się doczekać, aby zobaczyć, jakimi odjechanymi pomysłami Chris zadziwi publiczność na w nowym roku.

DATA | //clanky/2020a/chris_akrigg | Kris_hlavni_1200.jpg

Więcej o marce GT, jej zawodnikach i ich rowerach znajdziesz na www.gtbicycles.pl. Znajdź też GT Bicycles na Instagramie, YouTube, Facebooku i Twitterze, a Chrisa Akrigga najlepiej śledzić na Instagramie.

Foto: James Welsh

[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów GT.