Dożywotnia gwarancja

Ponowne wysłanie kodu przedłużonej gwarancji

Wysłanie kodu gwarancji jest możliwe tylko drogą elektroniczną na e-mail podany podczas rejestracji gwarancji. Jeżeli istnieje więcej kodów na jeden e-mail, zostaną wysłane wszystkie.

Gdzie można znaleźć numer seryjny?

Numer seryjny jest wybity na mufie suportu ramy lub jest naklejony w formie naklejki. Przykładowe możliwe formy numerów seryjnych: SN12310D12345, IBD12310D12345, F081234567, AS12123456, HAOZZ12345, ewentualnie krótki format numeru AA12345.

Zarejestrowanie dożywotniej gwarancji

Poprzez zarejestrowanie swego roweru rozszerzysz zwykłą gwarancję na wady fabryczne, materiałowe i produkcyjne ramy roweru na gwarancję dożywotnią. Więcej informacji można znaleźć poniżej na tej stronie.

Dane sobowe

Informacje o produkcie

Oświadczenie ws. Przetwarzania danych osobowych i wysyłania wiadomości handlowych.

Udzieleniem tej zgody na przetwarzanie danych osobowych wyraża Pan/Pani zgodę na to, aby spółka ASPIRE SPORTS, s.r.o., z siedzibą Jinačovice 514, 664 34 Kuřim, Regon: 269 58 317, wpisana w Rejestrze Handlowym prowadzonym w Sądzie Okręgowym w Brnie, dział C, nr wpisu 47772 (zwana dalej „Administratorem”), przetwarzała przekazane przez Pana/Panią dane osobowe.

Przetwarzane dane i zakres ich przetwarzania

Przekazane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w zakresie, w jakim zostały przekazane Administratorowi i także wyłącznie w związku z celem przetwarzania (zob. punkt 3).

W przypadku udzielenia dożywotniej gwarancji będzie chodziło o następujące dane osobowe:

W przypadku przesyłania e-maili reklamowych, newsletterów oraz innych wiadomości handlowych zawierających zestawienie nowości i promocji marki Cannondale

Całą treść oświadczenia w zakresie przetwarzania danych osobowych można znaleźć na specjalnej stronie.

Dożywotnia gwarancja obejmuje

Dożywotnią gwarancją objęte są wady materiałowe, konstrukcyjne i produkcyjne ramy roweru w przypadku modeli 2015 i nowszych. Rozszerzenie to nie obejmuje rowerów GT kategorii Gravity (downhill, enduro), Freeride, BMX i Dirt Jump. Z rozszerzenia gwarancji nie można skorzystać w przypadku powłoki lakierniczej ramy i jej elementów dodatkowych (takich jak osłony, przelotki, nity, inserty, itp.).

Dożywotnia gwarancja nie obejmuje

Ramy modeli kategorii Gravity, Freeride & Dirt Jumping, BMX jak na przykład Fury, Sanction, Distortion, Ruckus, La Bomba czy Slammer są objęte gwarancją dwuletnią, która zaczyna obowiązywać w dniu zakupu roweru u autoryzowanego sprzedawcy detalicznego i obejmuje wady fabryczne i produkcyjne.

Komponenty marki GT, elementy dodatkowe ramy i powłoka lakiernicza ramy (kolor i naklejki) objęte są gwarancją w okresie dwóch lat na wady fabryczne i materiałowe oraz produkcyjne, która rozpoczyna się w dniu zakupu roweru u autoryzowanego sprzedawcy detalicznego.

Widelce amortyzowane oraz inne komponenty wykonane przez producentów innych niż GT Bicycles nie są objęte niniejszą gwarancją, ale gwarancją udzieloną przez ich producenta.

WARUNKI DOŻYWOTNIEJ GWARANCJI:

Gwarancja obejmuje jedynie rowery zakupione u sprzedawcy detalicznego w Polsce i przysługuje wyłącznie pierwszemu właścicielowi roweru GT po zarejestrowaniu na stronie www.gtbicycles.pl. Rozszerzenia gwarancji nie można przenieść na żadną inną osobę.

W przypadku każdej reklamacji gwarancyjnej należy dostarczyć rower do sprzedawcy detalicznego gdzie został on zakupiony. Z rowerem trzeba dostarczyć oryginalny dowód zakupu (dowód zakupu przechowuj w bezpiecznym miejscu!) i unikalny kod dożywotniej gwarancji uzyskany podczas rejestracji roweru on-line.

Niniejszą dożywotnią gwarancją objęte są wyłącznie kompletnie zmontowane rowery zgodnie z ustalonymi warunkami autoryzowanego sprzedawcy detalicznego marki GT.

Niniejsza dożywotnia gwarancja nie obejmuje rowerów narażonych na nadużycia, zaniedbanych, niewłaściwie naprawianych, niewłaściwie konserwowanych, przebudowanych, modyfikowanych, uszkodzonych w wyniku wypadku lub narażonych na inne niezwykłe, nieuzasadnione lub niewłaściwe użytkowanie.

Gwarancja nie obejmuje uszkodzenia w wyniku normalnego zużycia części łącznie ze zmęczeniem materiału. Uszkodzenie w wyniku zmęczenia materiału oznacza, że rama została uszkodzona w wyniku normalnego zużycia. Właściciel jest zobowiązany do dokonywania regularnych przeglądów ramy i całego roweru.

Wszelkie koszty związane z serwisem gwarancyjnym, ponosi właściciel roweru.

14 dniowy termin rozpatrywania reklamacji nie dotyczy zgłoszeń reklamacyjnych ram objętych dożywotnią gwarancją.

Naprawa przy skorzystaniu z dożywotniej gwarancji

W okresie objętym dożywotnią gwarancją firma GT uszkodzoną ramę naprawi lub według możliwości wymieni za taką samą lub podobną i porównywalną ramę, która jest dostępna w chwili złożenia roszczenia gwarancyjnego. Wszelkie koszty związane z uruchomieniem roweru które powstały ze względu na specyfikę nowej ramy ponosi właściciel roweru. Gwarancja obejmuje wyłącznie ramę, praca serwisu w związku z modyfikacją lub ulepszeniem roweru z powodu wtmiany ramy w całości obciąża właściciela roweru.

Proszę starannie przechowywać dokumenty, które zostały dostarczone wraz z rowerem!


 

Ponowne wysłanie kodu przedłużonej gwarancji

Wysłanie kodu gwarancji jest możliwe tylko drogą elektroniczną na e-mail podany podczas rejestracji gwarancji. Jeżeli istnieje więcej kodów na jeden e-mail, zostaną wysłane wszystkie.

[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów GT.