GT Grade Bike of the Year Award 2024

GT Grade Carbon PRO LE ponownie zdobywa nagrodę Roweru Roku 2024 w kategorii Gravel!

Najnowsza generacja Grade'a nawiązuje do sukcesu poprzedniej generacji tego roweru na szutry od GT Bicycles, bo Grade Carbon zdobył już tę nagrodę w 2020 roku. Nawiasem mówiąc, oryginalny Grade był jednym z pierwszych rowerów gravelowych, które trafiły na rynek dekadę temu.

Obecna generacja Grade Carbon PRO LE, która zwyciężyła w kategorii rowerów gravelowych w konkursie Rower Roku 2024 ogłoszonym przez magazyny Bikeradar i Cycling PLUS, oferuje świetny stosunek jakości do ceny.

Nowa rama zapewnia 30 mm ugięcia dzięki elastyczności tylnego trójkąta, a prześwit opony został zwiększony do 50 mm. Oczywiście wewnętrzne prowadzenie pancerzy i przewodów mamy tu w standardzie. Dodano osłonę ramy przydatną, gdy gładki asfalt się skończy, a pod koła dostanie się żwir i kamienie.

Łatwo zrozumieć, dlaczego GT Grade jest jednym z najlepszych rowerów na scenie gravelowej. To nie tylko jedna z najlżejszych ram na rynku - Grade zapewnia jednocześnie amortyzację nierówności, dzięki legendarnej konstrukcji Triple Triangle i unikalnym, działającym jak resor górnym rurkom tylnego trójkąta zbudowanym z dwóch różnych materiałów w technologii Dual Fiber Dynamics.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Grade Carbon PRO LE, kliknij ten link. Wszystkie rowery gravelowe GT Bicycles znajdziesz tutaj.

[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów GT.