Nowy full dziecięcy GT już jest!

Marzenie każdego ridera w końcu staje się rzeczywistością!

DATA | //clanky/2023/stomper-fs | GT-Stomper-FS-thumb.jpg

Długie oczekiwanie wreszcie dobiegło końca. Teraz nawet mali rowerzyści mają okazję doświadczyć zalet roweru z pełnym zawieszeniem bez nadwyrężania portfela rodziców. Dlaczego? Prezentujemy nowy, w pełni amortyzowany, niedrogi rower dziecięcy o nazwie GT STOMPER FS ACE.

Jakie zalety ma nowy rower?

GT STOMPER FS ACE oferuje 130/120mm skoku na powietrznym zawieszeniu Suntour. Rama roweru, zwana STOMPER FS G2, wykorzystuje aktywny system tylnego zawieszenia Horst Link z pływającym damperem. Oznacza to między innymi, że charakterystyka pracy amortyzacji jest liniowe, a zatem odpowiednie dla małego i lekkiego rowerzysty. Także geometria roweru jest dostosowana do dzieci, dzięki czemu rower działa w 100% i nie ogranicza dziecka podczas jazdy.

 

DATA | //clanky/2023/stomper-fs | Stomper-FS-1.jpg

Oprócz tego, w STOMPERZe FS znajdziem wewnętrzne prowadzenie przewodów i pancerzy przez ramę, hak UDH, napęd 1x10 Microshift Advent z zakresem kasety 11-48z i zębatką 30z na korbie oraz teleskopową sztycę podsiodłową. Koła na oponach WTB są gotowe do konwersji na bezdętkowe. Rama ma mocowanie koszyka na bidon, ale także dodatkowe inserty na spodzie górnej rury ramy, do których można przymocować np. zapasową dętkę czy narzędziownik.

Rower będzie dostępny tylko w jednym rozmiarze i specyfikacji, w dwóch kolorach.

Cena i dostępność

Najważniejsze na koniec. Rower kosztuje jedynie 7.499zł i jest już dostępny!

DATA | //clanky/2023/stomper-fs | Stomper-FS-2.jpg

[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów GT.