Nowy GT Grade

Gravel, all-road, czy jakkolwiek chcesz go nazwać, Grade jest gotowy na przygodę zaraz po rozpakowaniu. Dzięki zaprojektowanej na nowo, lekkiej i sprężystej ramie z nowym wcieleniem kultowego Triple Triangle™, Grade stanowi nową jakość w kwestii komfortu, wszechstronności i personalizacji.

Najważniejsze cechy

Niezależne rurki tylnego trójkąta

Jazda bez limitów czasowych

Wyższy komfort w siodle na każdej nawierzchni, dzięki poprawionej względem poprzedniej generacji Grade elastyczności pionowej, zarówno w modelach aluminiowych, jak i karbonowych.

 

Widelec z Flip Chip

Wyścigowa zwinność lub długodystansowa stabilność

Dwa najwyższe modele Grade są wyposażone w widelec z regulacją położenia osi, umożliwiający zmianę offsetu (wyprzedzenia) o 15 mm. Ustawienie 55 mm jest idealne do ścigania na szutrach, a 70 mm zapewnia pewne prowadzenie na szlakach podczas wyprawy bikepackingowej.

 

DFD - Dual Fibre Dynamics (modele karbonowe)

Większa kontrola i mniejsze zmęczenie

Górne rurki tylnego trójkąta Grade zostały wykonane z wytrzymałego kompozytu dwóch lekkich włókien: węglowego i szklanego. Pełny rdzeń z włókna szklanego zapewnia wytrzymałość i tłumienie, a warstwy zewnętrzne z włókna węglowego kontrolują sztywność. Efektem jest rower zapewniający większą kontrolę i mniejsze zmęczenie podczas jazdy.

 

Smart Routing (modele karbonowe)

Wewnętrzne prowadzenie przewodów Di2 i możliwość montażu sztycy regulowanej typu stealth.

 

Mocowanie błotnika z możliwością demontażu (modele karbonowe)

Błoto zostaw na szlaku.

Łatwości

Łatwość serwisu

Zewnętrzne prowadzenie przewodów zapewnia łatwy dostęp i serwis, bez potrzeby odłączania i odpowietrzania przewodów hydraulicznych.

Łatwość regulacji

Hamulce Flatmount

Grade Carbon jest fabrycznie wyposażony w tarcze 160 mm z przodu i z tyłu.

Z użyciem standardowego adaptera możliwy jest montaż tarcz 180 mm. Zapewni to zapas siły hamowania w ciężkim terenie i kiedy rower jest obciążony bagażem.

Grade Alloy jest fabrycznie wyposażony w tarcze 140 mm z tyłu i 160 mm z przodu.

Łatwość rozbudowy

Hromada upínacích míst

Mnogość punktów montażowych

Mocowania na ramie i widelcu przyjmą każdą torbę i każdy bidon, jakiego będziesz potrzebował podczas długiej wyprawy. Grade ma między innymi mocowanie torby na przekąski na górnej rurze i koszyków na butelkę typu “anything cage” na goleniach widelca. Rama aluminiowa ma nawet bardzo nietypowe punkty montażowe bidonu na górnych rurkach tylnego trójkąta!

Miejsce na oponę

Wszystkie modele Grade są standardowo wyposażone w opony 37c, ale mogą z łatwością pomieścić modele o zmierzonej szerokości do 42 mm.

Błotniki

Tylny trójkąt umożliwia montaż pełnej długości błotnika.

Standardowe rozwiązania

Brak nietypowych komponentów.

Stealth

Możliwość montażu sztycy regulowanej z wewnętrznym sterowaniem.

R&D i geometria

Kolekcja Grade

 

[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów GT.