Nowy GT Sensor i Force

Jest takie stare powiedzenie: "Aby wiedzieć dokąd idziesz, musisz wiedzieć skąd przychodzisz". Dla GT nigdy nie było to prawdziwsze niż teraz. Jesteśmy dumni z historii rowerów z pełnym zawieszeniem sięgającej 1993 roku, ale z równie wielką satysfakcją patrzymy w przyszłość, ponieważ nowy rozdział GT otwiera się właśnie teraz. LTS powraca - witaj w nowym rozdziale.

Połyka szlak, wypluwa kamienie

Wybudziliśmy legendę i uzupełniliśmy ją o wszystkie najnowsze rozwiązania. LTS jest niezwykle wszechstronną platformą - w każdej kategorii i dla każdego skoku zawieszenia, zapewnia riderowi lepszą trakcję, skuteczniejsze pochłanianie nierówności i aktywność przy hamowaniu. Progresywna charakterystyka została zaprojektowana dla płynnego, kontrolowanego i przewidywalnego zachowania na najtrudniejszych szlakach.

 

Cechy LTS

Serwisowalność

Banalnie prostą obsługę nowej platformy LTS zapewniają przewody poprowadzone wewnątrz rurek Groove Tube, tradycyjnie wkręcany suport i osie obrotu LockR.

Uniwersalność

Obracane mocowanie Flip Chip pozwala na zmianę charakteru roweru z niskiego i szybkiego na niższy i szybszy.

Zgodność

Żadnych zastrzeżonych rozwiązań. Tylko standardowe, ogólnodostępne części.

  • Zdejmowany/wymienny adapter ISCG05
  • Damper w metrycznym rozmiarze, ze standardowym mocowaniem trunnion
  • Wkręcany suport
  • Osie obrotu LockR
  • Oś piasty w standardzie Boost 148
  • Miejsce na bidon

 

 DATA | //clanky/2018/lts | groove-tube.jpg

Serwis bez przeklinania

Rozwiązanie Groove Tube prowadzi kable na zewnątrz ramy, ułatwiając serwisowanie, jednocześnie chroniąc je przed uszkodzeniem i zachowując smukły profil roweru.

 DATA | //clanky/2018/lts | groove-tube.jpg

Zmień nastawienie o 180 stopni

Hi = Nisko i Szybko, Lo = Niżej i Szybciej. W jakim dziś jesteś nastroju? Gdzie będziesz jeździć? Dostosuj konfigurację roweru do własnego stylu i terenu. Masz do dyspozycji regulację kąta główki ramy o +/- 0,75 stopnia i wysokości suportu o +/- 6 mm. Wybrane ustawienie nie wpływa na charakterystykę pracy zawieszenia.

 nowy force

Przerost treści nad forum

Całkowicie przeprojektowaliśmy Force'a dla riderów zmęczonych czytaniem komentarzy o stale zmieniających się trendach i standardach. Dla riderów jeżdżących w surowym, stromym terenie. Dla riderów szukających możliwości dostosowania roweru do swojego stylu jazdy, bez żadnych nietypowych części. Na długie wyprawy i krótkie wypady, na wakacje w Alpach i weekendowe ściganie... i oczywiście do poważnej zabawy! Przegląd wszystkich modeli nowego Force można znaleźć na stronach produktowych.

 

 nowy sensor

Więcej jazdy. Mniej kombinowania.

Po prostu wyjdź na rower, idź na całość i nie wstydź się głośnego śmiechu. Nowa generacja kultowej platformy LTS, sprawdzona technologia i kompletne wyposażenie do ostrej jazdy - oto zupełnie nowy GT Sensor. Przegląd wszystkich modeli nowego Force można znaleźć na stronach produktowych.

[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów GT.