Party to the people - trasa po Kalifornii

50 lat ma się tylko raz, więc obchody musiały być wyjątkowe! Aby uczcić naszą 50. rocznicę, przez cały rok gromadzimy jak najwięcej przyjaciół i fanów w ramach naszej urodzinowej trasy "Party to the People". Riderzy GT z całego świata wyruszają w drogę, by odwiedzić jedne z najciekawszych, najbardziej zabawnych i znaczących miejsc w świecie GT.

Pierwsza trasa rozpoczęła się w Sea Otter Classic w Monterey w Kalifornii, gdzie Wyn Masters, Noga Korem, Hans Rey, Chelsea Wolfe, David Lieb i Joey Foresta wzięli udział w zawodach. Następnie do ekipy dołączyli Tristen Cooper i Mason Ritter i wyruszyli na południe, by pojeździć w kolejnych kultowych miejscach, spotkać się ze starymi przyjaciółmi i pobyć z fanami w drodze do miejsca narodzin GT - SoCal.

Po sesji na ogromnym skateparku Mosqueda we Fresno, następnym przystankiem była wizyta u człowieka, od którego wszystko się zaczęło - Gary'ego Turnera. Ekipa wybrała się śladem wspomnień, przekopując się przez archiwa warsztatu Gary'ego.

Po drodze przystanek na Sheep Hills Trails, by wziąć udział w sesji na legendarnych hopach. Na początku istnienia GT to właśnie tam odbywało się wiele testów produktów, więc wypadało zrobić kilka okrążeń.

City Grounds, jeden z największych sprzedawców BMX-ów, zaprosił nas na imprezę do swojej siedziby. W magazynie zbudowano solidną rampę, a ekipa od razu zabrała się do pracy, wykonując kilka tricków i pochłaniając w międzyczasie kilka tacos.

Z City Grounds ekipa udała się do Laguny na lokalne ścieżki, gdzie czekały już legendy GT. Byli pracownicy, zawodnicy zespołu i przyjaciele marki spotkali się na przejażdżce o zachodzie słońca po szlakach, które pomogły ukształtować początki naszych rowerów górskich.

Następny przystanek to już San Diego i śmiganie w skateparkach, a potem spotkanie z legendą BMX, Dave'em Voelkerem, na nocnej przejażdżce po mieście.  Społeczność bikelife stawiła się w komplecie i do późnych godzin nocnych przemierzaliśmy ulice centrum miasta.

 

Trip zakończył się wizytą w Strait Acres u Rachel i Kyla Straitów.  Tacos, dual slalom i popołudniowa sesja dirt jump z ziomkami były idealnym zakończeniem niezapomnianej trasy.

Bądźcie na bieżąco z kolejnym road tripem, który odbędzie się w sierpniu, zaczynając od Malvern's Classic w Wielkiej Brytanii!

Goście specjalni: Albert Mercado, Parker Heath, Se7en Crew, Rachel Strait, Big E, Dave Voelker, Ratty Maty, Gary Turner, Brian Lopes, Eddie Fiola.

Film/Edycja: Ian Howes

Zdjęcia: David Lieb, AJ Allen, Heather Young

[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów GT.