Powrót do korzeni

Przedstawiamy nową siedzibę GT i ludzi związanych z marką

Ekipa z The Loam Wolf zawitała do nowej siedziby GT Bikes w Orange County w Kalifornii, do której marka niedawno się przeniosła, powracając w okolice, z którego się wywodzi. Ludzie z The Loam Wolf spotkali się z całym zespołem tworzącym GT, zwiedzili nową siedzibę, zjedli lokalne tacos i oczywiście wybrali się na przejażdżkę. Jak to wszystko poszło? 

Pierwszą osobą, która ich przywitała, był Mike Marro kierujący działem marketingu i związany z marką od 13 lat. Mike wspomniał on o znaczeniu powrotu do okolic, gdzie GT powstawało ponad 50 lat temu, a także o planach GT dotyczących przeniesienia się do własnej siedziby. Obecnie GT dzieli budynek z Cervélo, siostrzaną marką koncernu PON. 

Kolejnym rozmówcą był Jason Schiers, który kieruje całością spraw związanych z GT. Jest w branży rowerowej od połowy lat 90. i pracował dla takich marek jak Reynolds, Enve i Crank Brothers. Wspomina o długiej i bogatej historii GT, które chciałby rozwijać także w przyszłości. 

Szef produktu Mike "Steezy" Giese opowiada o filozofii tworzenia produktów bardzo wysokiej jakości w dobrej cenie, którą chciałby kontynuować rozwijając w GT nowe platformy.  

Wycieczka po nowej siedzibie GT jest kontynuowana przez dział inżynierów, którzy opracowują nowe rowery, odwiedza też m.in. BMX Bena - gościa odpowiedzialnego za dział BMX, Eda Fardosa - dyrektora operacyjnego całego GT, który wcześniej pracował dla Apple i był odpowiedzialny za wprowadzenie iPada i Apple Watch na rynek globalny, oraz Cindy Balsitis, która pracuje w GT najdłużej (od 2001 roku, kiedy zaczynała jako grafik i ostatecznie awansowała na szefa administracji). 

Oczywiście treści w filmie jest znacznie więcej, jest też dobra jazda po lokalnych ścieżkach. Usiądź wygodnie i obejrzyj nową siedzibę GT Bicycles z The Loam Wolf. 

 

[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów GT.