Independent Drivetrain™

KORZYSTAJ Z NIEZALEŻNOŚCI.

+ Zwarta konstrukcja
+ Niższa waga
+ Zwiększona sztywność
+ Zwiększona czułość na nierówności

Prostota, efektywność i trwałość. Zawieszenie Independent Drivetrain w rowerach GT jest najbardziej konfigurowalnym i trwałym z systemów. Zapewnia bardziej efektywne pedałowanie poprzez odizolowanie pracy tylnego koła od napędu. Pływający suport i tylny trójkąt pracują niezależnie, eliminując niepotrzebne wydłużanie górnej lini łańcucha, ograniczając tym samym odbicie korb w czasie ugięcia, a tym samym czyni pedałowanie skuteczniejszym. Rowery z zawieszeniem ID posiadają progresywną charakterystyke ugięcia (ok. 10% progresji), dając kontrolę w najszybszych i najbardziej stromych sekcjach tras.

UŻYJ MOCY. By zapewnić maksimum kontroli na najbardziej technicznych trasach, tylne koło musi pozostawać w kontakcie z podłożem. Zawieszenie ID zmodyfikowano tak, by z łatwością łykało nawet największe uderzenia, pilnując by jazda była bezpieczna i pewna, niezależnie od warunków.

ŁATWE DOSTOSOWANIE. Z łatwym dostępem do tłumika i wszystkich jego regulacji, możesz cieszyć się ostrą jazdą w oka mgnieniu.

[X]

Zapisz się do newslettera!

Będziemy wysyłać Ci informacje o nowościach i promocjach dotyczących rowerów GT.